Стартиране и достъп до системата

След стартиране на програмата на екрана се извежда прозорец за достъп чрез потребителско име и парола.

Първоначално системата дава възможност да влезете като потребителя ”Supervisor”, който е въведен служебно и винаги ще е на разположение. Паролата за достъп е празна (няма зададена парола).

Чрез потребителя ”Supervisor” на по-късен етап може да се създават други потребители, които имат частични права за работа. Така също чрез него ще може да се сменят паролите както на самия него така и на всички останали регистрирани потребители.

Leave a Comment

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Scroll to Top